آرایش لب فروشگاه عمده لوازم آرایشی ورانی | takdoo-تکدو

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت نو اندیشان گلشن سلامتی (فروشگاه آنلاین مو تن رو) می‌باشد. اگر لب های شما خیلی زود خونریزی می‌کنند از یک مداد لب کم رنگ برای اطراف لب استفاده کنید و سپس روی آن را با رژ لب بپوشانید. وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میکشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد.

رژ لب جامد مای مدل ستین لوکس شماره SL11

اما بهتر است از برق لب‌های ماندگار استفاده کنید تا اثر آن زود محو نشود. برای داشتن لب های برجسته، قبل از شروع آرایش حتما از بالم لب استفاده کنید. بالم های لب علاوه بر مرطوب نگه داشتن لب ها، مانع خشک و چروک و تیره شدن آن می شوند. بنابراین با تامین رطوبت مورد نیاز به حفظ سلامتی و شادابی لب کمک می کند.

رژ لب جامد دبورا سری Milano Red شماره 32

آرایش لب فروشگاه عمده لوازم آرایشی ورانی | takdoo-تکدو

رنگ دلخواهتان را با یک قلم موی لب ، یک پیمانه ی کوچک و دو یا سه رنگ رژ لب بسازید . خط لب را کمی بیرون از حد لب بکشید، اینکار را بیش از حد انجام ندهید که آرایش لب خراب شود. بزرگ کردن لب با استفاده از آرایش می‌تواند شما را از انجام تزریق ژل رها کند.

آموزش آرایش لب به همراه نکات طلایی برای برجسته کردن لب ها

برای این منظور اسکراب کردن لب‌ها، استفاده از ماسک لب، چرب کردن لب‌ها با بالم لب‌های ویتامینه و … به شما کمک خواهد کرد. اگر لب نازک و باریکی دارید، قطعا می‌خواهید با آرایش لب، کمی حجم به آن بدهید. برای این کار حتما باید پیش از رژ زدن از خط لب استفاده کنید. برای این کار می توانید از انواع پلت های کانتور که برای صورت بکار می برید، برای لب ها نیز استفاده کنید.

  • از طرفی اگر لب‌های شما قلوه‌ای و درشت است یا تناژ پوستی شما کمی تیره است، رژهای تیره‌تر و مات تناسب بیشتری با چهره شما خواهد داشت.
  • روی لب پایینی یک خط ترسیم کنید، این خط دقیقا وسط لب پایین باشد.
  • شکر و عسل را باهم قاطی کنید و یک اسکراب لب طبیعی و آبرسان برای لب های خود درست کنید؛ هفته ای یک بار از این اسکراب لب استفاده کنید.
  • انواع محصولات مخصوص مادر و کودک مثل شامپو ملایم کودک، کرم و سرم ترک پوست، کرم سوختگی کودک از برندهای باکیفیتی چون موستلا از محصولات مادر و کودک هستند.

ما در تمامی قدم های انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت، در کنارتان هستیم. برای این که لب های شما پرتر جلوه داده شود در مرکز لب خود می توانید از برق لب استفاده کنید. فرم لب ها را با رژلب می توان اصلاح و زیباتر نمود و به راحتی متناسب با سایر اعضای صورت می شود.