اتاق فرار ترسناک در تهران قیمت و رزرو آنلاین تاج اسکیپ روم | allescape

به احتمال زیاد، مفهوم اتاق فرار برای اولین بار در اساطیر و افسانه‌های یونانی عنوان شده است. هستید یا حتی در کرج هستید برای رفتن به اتاق فرار به راحتی می‌توانید با میزان تخفیف و خدمات ارائه شده در تخفیفان، مناسب‌ترین مرکز تفریحی را برای تفریح وهیجان انتخاب کنید. ۴- راس ساعتی که رزرو کرده‌اید در لوکیشن مجموعه حضور داشته باشید. در صورت تاخیر ممکن است از مدت زمان بازی شما کم شود یا روال بازی با تغییراتی همراه گردد. در صورت تاخیر بیش از ۳۰ دقیقه، سانس شما کنسل شده و هزینه‌ی پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

۴. اتاق فرار شب سیزدهم

البته توجه داشته باشید که معما را باید در زمان محدودی حل کنید. بعد از ورود به خاطر اینکه زمان شما هدر نرود، سریعا به دنبال هر سرنخی بگردید. گاهی هم باید سرنخ‌های بی‌ربط را کنار هم بگذارید تا به یک پاسخ منطقی برسید.

همانند گروهی از متخصصین فکر کنید

اتاق فرار ترسناک در تهران قیمت و رزرو آنلاین تاج اسکیپ روم | allescape

داستان بازی این است که شما و گروه بایستی به سمت مطب شخصی پروفسور آوین رفته و پادزهر ویروس A۱۱۴ را پیدا کنید. که همه جور سلیقه‌ای را راضی می‌کند و در اتاق فرار اسپیرال، در ژانر دلهره‌آور و ترسناک دو اتاق فرار عالی طراحی و راه‌اندازی شده که این تم موردپسند اکثریت طرفداران این سرگرمی قرار گرفته است. اگر عاشق حمل معما و حل مسئله و فرآیند تفکر انتقادی هستید، این بازی‌ها به تقویت فکر و حافظه و مهارت‌های حل مسئله شما کمک خواهد کرد. این‌که فکر کنید بازی اتاق فرار تنها یک بازی سرگرم‌کننده برای کودکان و نوجوانان و جوانان است و کاربرد دیگری ندارد، درست نیست. بازی اتاق فراری که در تهران و مراکز استان‌ها شاهد هستید، در واقع الهامی از بازی‌های رایانه‌ای است.

  • ۹۰ درصد سختی دارد و حتماً رنج سنی باید بالای ۱۸ سال باشد.
  • در صورت لغو یا انتقال سانس به زمان دیگر، مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.
  • برای شروع این سرگرمی در ابتدا شما نیاز به یک گروه دارید که قالبا پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان چون تجربه اولتون هست یک گروه ۳ تا ۵ نفره تشکیل بدید.
  • • درصورتی‌که اطلاعات و تجربه قبلی درباره بازی‌های اتاق فرار ندارید، از معمولی‌ترین سطح شروع کنید.
  • اگر ترسناک یا دلهره‌آور باشد احتمالاً با بسیاری از افراد بین 18 تا 30 سال روبرو خواهیم بود چون این افراد به دنبال آدرنالین بیشتری هستند.

مجموعه مرکز بازی‌های فکری، بزرگ‌ترين مرکز بازی‌های فکری و اتاق فرار در خاورميانه و در شهر تهران است و تنها نماینده رسمی «برین گیم» در ایران به شمار All Escape می‌آید. این مجموعه شامل دو بخش، اتاق های فرار مشتمل بر ۶ اتاق مختلف، بازی‌های متنوع روميزی و شب‌های مافیا است . هریورماه ۱۳۹۷ توسط تیم اسکیپ روم دات‌آی‌آر طراحی و اجرا شده است. پس از گذار از دوران مازهای فرار فیزیکی، در سال ۱۹۸۸ بازی ویدئویی John Wilson’s Behind Closed Doors، چالش فرار را متحول کرد و یک بازی جدید به گیمرها هدیه داد. بازی Crimson Room نیز در سال ۲۰۰۴ به‌عنوان اولین بازی ویدئویی اتاق ‌فرار معرفی شد.

۶. اتاق فرار رویا

اتاق فرار یک مخمصه و بازی ماجراجویی فیزیکی است که در آن بازیکنان با استفاده از سرنخ ها، نکات و استراتژی ها برای حل مسائل و دستیابی به اهداف خود، یک سری از پازل ها و معماها را حل می کنند. بازیکنان در محدودیت زمانی مشخص برای یافتن پاسخ معماها و سرنخ هایی که داخل اتاق پنهان شده اند، با هم تلاش می کنند. اتاق های فرار از بازی های ویدئویی «فرار از اتاق» الهام گرفته شده است. آخرین نفر، دومین بازی مجموعه دژاوو با تم دلهره‌آور است که ۹۰ درصد درجه سختی و ۸۰ درصد درجه ترس دارد. این بازی از بزرگ‌ترین بازی‌های حال حاضر کشور است که با فضاسازی خاصی طراحی شده است. اتاق فرار آخرین نفر محصول سال ۱۴۰۰ است و اولین اتاق فرار ترسناک با تم مدرسه به شمار می‌آید.