زعفران سوپر نگین قائنات 1 گرمی چاشنی فروشگاه آنلاین مواد غذایی ایرانی در آلمان | OkChay

در سفری که به قائنات داشتیم و مهمان مردم عزیز این دیار بودیم، با روش تولید و فرآوری زعفران آشنا شدیم و اکنون همراه ما باشید تا برای شما به نمایش بگذاریم. چای ترش گیاهی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و طبع سرد و خشک دارد. شهرستان قاینات پایتخت طلای سرخ زعفران و یاقوت سرخ زرشک، به مرکزیت شهر قائن، در شرق ایران و شمال استان خراسان جنوبی در حد فاصل ۱۵ و ۳۳ تا ۱۲ و ۳۴ عرض جغرافیایی و ۳۸ و ۵۸ تا ۵۶ و ۶۰ طول جغرافیایی قرار دارد. در واقع عیار زعفران را توانایی آن در رنگ‌دهی و کیفیت رنگ حاصل از آن در نظر می‌گیرند. یکی از عوامل اصلی رنگ‌دهی زعفران، ماده‌ای شیمیایی به نام کروسین میباشد. با تاریخچه 3 هزار ساله بومی کشورهای اروپایی و آسیایی است.زعفران دارای خواص دارویی و درمانی متعدد است.

فروشگاه زعفران اصل قائنات

استفاده از مطالب فروشگاه زعفران اصالت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. زعفران در جنوب خراسان به عنوان بهترین منظقه زعفران خیز در دنیا کشت می‌شود و دارای عطر و طعم طبیعی و خواص اعجاب‌انگیز زیادی ایران چایی بسیار با کیفیت است. زعفران اشتهاآور، نشاط بخش، نیروزا، تقویت‌کننده قلب، اعصاب و معده می‌باشد. برنج صدری بهترینه برای مجالس ، مراسم، رستوران ها و شرکت ها بسیار مناسب است، این برنج دارای سه نوع مختلف دم زرد، دم قرمز و دم سیاه است که نوع دم سیاه نسبت به دو نوع دیگر بیشتر کشت می شود. کیفیت، رنگدهی و عطر و طعم این محصول توسط کارشناسان گلپران تایید شده می باشد.

  • استارت آپ بذرافشان، وبسایتی است که در آن محصولات زراعی به طور مستقیم از تولید کننده اصلی تهیه می‌شود و به مصرف‌کننده عرضه می‌شود.
  • از ویژگیهای آن این است که در هر فصلی می توانید این نوشیدنی گرم و سرد را میل کنید.
  • با تاریخچه 3 هزار ساله بومی کشورهای اروپایی و آسیایی است.زعفران دارای خواص دارویی و درمانی متعدد است.
  • زعفران سرگل ممتاز قائنات دارای خواص درمانی بسیار زیادی میباشد، یک مثقال زعفران حدود 4 گرم و 608 سوت میباشد که با بهترین کیفت بسته بندی میشود.

لازم به ذکر است که تمام بسته بندی های گلپران پلمپ میباشد و در صورتی که بسته بندی پلمپ نباشد از گرفتن آن از مامور پست خودداری فرمایید. متاسفانه افزایش قیمت دست ما نیست ولی همیشه سعی کردیم طبق اهداف گلپران زعفران با کیفیت با قیمت مناسب به بازار عرضه کنیم. برای تهیه چای زعفران مقدار کمی از زعفران پودر شده را در آب جوش حل کرده و بگذارید ۱۰ دقیقه دم بکشد. استفاده از زعفران مرغوب با کیفیت بالا سبب ایجاد رنگ و طعم بیشتر چای زعفران خواهد شد. درباره خواص چای زعفران چه می دانید؟ طرز تهیه چای زعفران چگونه است؟ مصرف چای زعفران چه تاثیری روی بدن دارد؟ اگر میخواهید با تمام خواص چای زعفران آشنا شوید، این مطلب را از دست ندهید. لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد.

زعفران سوپر نگین قائنات 1 گرمی چاشنی فروشگاه آنلاین مواد غذایی ایرانی در آلمان | OkChay

همانطور که روی مبل در منزل یا صندلی محل کارتان لم داده اید، بعد از سرچ فروشگاه آنلاین زعفرانیه در موبایل و ورود به سایت زعفرانیه دات کام وارد بخش پک های زعفران و یا هدایای چوبی و معرق و یا هدایای تبلیغاتی فانتزی شوید. اصولا بسته بندی های زعفران بر حسب گرم و مثقال انجام می شود و بیشترین بسته بندی های موجود در بازار در وزن های نیم گرمی، یک گرمی، دو گرمی، نیم مثقالی، چهار گرمی و یک مثقالی میباشد. هر یک مثقال معادل با 4.60 گرم می باشد، یعنی از پنج گرم، حدود نیم گرم کمتر و نیم مثقال معادل با 2.30 گرم میباشد. برنج دمسیاه بهترینه و طارم استخوانی کیلن ، محصول سال 1401 موجود شد.

فروشگاه اینترنتی سیمیشکا