مبل راحتی و مبلمان کلاسیک نوژن | mobleseyed

این دسته از مبل ها برای مناسبت های مجلل و تشریفاتی مناسب بوده است. مبل های استیل بهتر است که در فضای بزرگ چیدمان شوند، تا جلوه بصری خود را بیشتر نمایان کنند. در فروشگاه اینترنتی دیجی چوب شما می توانید از دسته مبل راحتی و مبل استیل و مبل کلاسیک در کنار آنها کاناپه های راحتی دیدن فرمایید. برای چیدمان مبلمان ابتدا باید نقطه ای را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید این نقطه می تواند تلویزیون یا شومینه باشد.

  • در صورت نیاز پاتختی دوم نیز قابل افزودن به سفارش است.
  • مبل راحتی ال سانا شامل یک عدد کاناپه 3 نفره، یک عدد مبل دو نفره ، یک عدد تک نفره، یک عدد راحتی کنجو یک عدد میز جلومبلی…
  • مبل راحتی نایس یکی از محصولات بسیار زیبا با طراحی مدرن است.
  • باید بگم کیفیت چوب، پارچه و رنگ کارها بسیار عالی هستند…
  • گوشه ها با افزودن بلوک های تقویت کننده برای پشتیبانی و استحکام بیشتر تقویت می شوند.

اگر به دنبال یک مبل بسیار شیک، راحت و مقاوم هستید مبل طرح ترک چراغان می.. اگر به دنبال یک سرویس خواب کلاسیک و لوکس هستید ما به شما ویونا را پیشنهاد می دهیم. این سرویس خواب طرح متفاوتی نسبت سایر مدل ها داشته و با مهارت و ظرافت توسط نجاران ماهر و خوش ذوق ایرانی تولید می شود.

مبلمان راحتی که معمولاً با مدل‌های ال، ال یو و شانو و در انواع رنگ‌ها و طرح‌ها ساخته می‌شود. این نوع مبل برای استراحت و استفاده روزمره بسیار مناسب است. همچنین برای جمع‌های خانوادگی و دورهمی‌های دوستانه، به شما خرید این نوع مبلمان را توصیه می‌کنیم. البته اگر به مجلل بودن فضای خانه اهمیت زیادی می‌دهید، خرید مبل سلطنتی و کلاسیک برای شما انتخاب بهتری است.

مبل راحتی-مدل یاشیل

تخت خواب دو طبقه شرلوک یک کار عالی و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن و برای رده ی سنی نوجوان ساخته شده است. امروزه با محدود شدن فضای خانه ها در نوع وسایل منزل تغییراتی بوجود آمده است تا شما بتوانید از حداکثر فضای منزل خود استفاده کنید. مبل تختخواب شو یکی از بهترین وسایل برای منازلی است که کوچک هستند و شما می توانید از این مدل مبل ها در درون اتاق خواب خود استفاده کنید. قبل از انتخاب مبل های تختخواب شو به چند سئوال پاسخ خریدمبل دهید. افراد زیادی در انتخاب مبلمان و میز عسلی خانه خود دچار شک و دودلی می‌شوند.

مبل راحتی هفت نفره مدل مارشال

مبل راحتی و مبلمان کلاسیک نوژن | mobleseyed