مدل کناف سقف پذیرایی و سقف آشپزخانه با 1000 طرح | panelgachikanaf

مدل کناف سقف پذیرایی و سقف آشپزخانه با 1000 طرح | panelgachikanaf

همچنین سقف‌های کاذب دارای مزایای دیگری مانند عایق صدا و حرارت و افزایش صدا هستند. با استفاده از سقف‌های چوبی دکوراسیون اتاق را گرم، روستایی یا مدرن جلوه دهید. این سقف‌ها با قرار دادن بلوک‌ها یا ورقه‌های چوبی ( با روکش‌ها یا براق کننده چوب) روی سقف‌های پنل گچی کناف سازه‌ای نصب می‌شوند.

  • به عبارتی، کاغذ دیواری های سقفی را می توان نوعی پوستر بزرگ مقیاس یا نقاشی آماده تزیین سقف قلمداد کرد.
  • امروزه استفاده از کناف در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است در نتیجه نیاز به طرح ها و ایده های جدید به ویژه برای اجرای کناف برای سقف کاملا محسوس است.
  • به‌دلیل حساسیت بسیار زیاد سقف‌های کناف، مرحله اجرا و نصب را باید به افراد خبره و متخصص سپرد.
  • آرک ها قسمتی از معماری داخلی ساختمان هستند که علاوه بر ایجاد فاصله بین دو فضا، خود سازه را نیز ساپورت می کنند.

سقف کناف یه سقف عمومی هست و برای هر فضایی قابل استفاده است . از نظر مقاومتی چون پانل های کناف با سازه های فولادی به سقف اصلی متصل میشوند هم دارای استحکام بیشتری هستند و هم از نظر وزنی بسیار سبک تر از سقف رابیتس میباشد. دیوار‌هایی که از جنس کناف هستند از دیوار‌های سنتی چیزی به اندازه 10 برابر سبک‌ترند. به همین خاطر بار مرده ساختمان کم می‌شود و بحران‌هایی نظیر ریزش ساختمان در زمان وقوع زلزله و ایجاد خطرات جانی و مالی فراوان برای ساکنین را به مراتب تا حد چشمگیری کاهش می‌دهد.

نحوه انجام کناف کاری

مورد حائز اهمیت دیگر می توان به استفاده از فضاهای ایجاد شده برای گذاشتن دکور و افزایش دو چندان فضا می توان اشاره کرد. در آشپزخانه های جزیره، طراحی قسمت بالایی کانتر و سقف از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چرا که طراحی و دکوراسیون این فضا، کانتر اصلی و آشپزخانه را به لحاظ بصری، از سایر قسمت ها جدا کند. در آشپزخانه های مدرن امروزی، به ویژه آشپزخانه های جزیره، تفکیک فضایی به حداقل می رسد. در چنین طراحی هایی، ارتباط بخش های مختلف خانه مثل نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه بدون مانع و به صورت مستقیم انجام می گیرد. برای طراحی کردن سقف آشپزخانه می توانید از اشکال هندسی مختلف نظیر مستطیل و دایره و حلقه ها و منحنی ها استفاده نمایید. سقف آسمان مجازی از انواع سقف های جدید با طراحی خاص و متفاوت است و روی این سقف می توان طرح و نقش های مختلفی را چاپ کرد و این سقف را به صورت چند تایل جدا از هم در کنار یکدیگر نصب کرد.

مدل کناف کاری سقف پذیرایی

کناف ها عایق رطوبت و حرارت اند و به همین لحاظ، بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه هستند. دوست گرامی می تونید تصاویر منزل تون رو از طریق واتساپ اتود در بخش تماس با ما و یا بخش مشاوره دکوراسیون ساده ارسال بفرمایید. درباره کناف ها می توانید در مطلب زیر به صورت مفصل مطالعه نمایید و پرسش ها و ایده های خود را با بخش مشاوره معماری آنلاین اتود در میان بگذارید. کناف نوعی صفحه روکش دار گچی است که توسط شرکت کناف تولید می شود. کناف بیش از 8۰ سال است که در صنایع ساختمانی فعالیت دارد.

مدل کناف سقف اشپزخانه

کناف همان نسل جدید گچ محسوب می شود که تقریبا در تمامی امور ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد. این دیوار بصورت پیش‌ساخته آماده می‌شود، شامل قاب سبک فولادی است که فضا‌های داخلی ساختمان را از هم جدا می‌کند و بعد از این عملیات صفحات گچی روی آن پیچ می‌شوند. درنهایت تمام درز‌ها توسط بتونه پر شده و بعد از این کار برای رنگ‌کاری و یا حتی نصب کاشی آماده می‌شود. امیدواریم با مشاهده نمونه های اجرا شده کناف سقف ایرانی ایده های برای اجرای هر چه بهتر کناف در مناطق مسکونی و واحد های تجاری بیابید. ما در ادامه این مطلب عکس هایی از مدل های جدید و متنوع کناف سقف را برای الگوبرداری شما قرار داده ایم.