معرفی تجهیزات استخر | alomohandes

جهت خرید تجهیزات استخر جهت استخر های مسکونی، عمومی، درمانی می توانید محصولات موجود در این قسمت از کاتالوگ فروشگاه آنلاین اِچ وَک مشاهده نموده و بررسی الو مهندس نمایید. ساخت استخر به حدی شایع و رایج شده است که از هر 100 مورد آپارتمان مسکونی، 80 مورد آنها استخر اختصاصی دارند. در صورتی که بودجه، فضای کافی و زیربنای مناسبی برای ساخت استخر داشته باشید، با گرفتن مجوز ساخت استخر از شهرداری، به راحتی می توانید استخر خود را داشته باشید.

  • به شکلی این مکان با توجه به کاربرد و هدفی که برای آن در نظر گرفته شده است، در مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده است.
  • مبدل حرارتی به دستگاهی گفته می شود که حرارت را میان دو دستگاه مبادله می کند و به این شکل باعث گرم شدن آب استخر می شود.
  • به صورت کلی تجهیزات استخر را می توان در دو دسته لوازم اصلی استخر و لوازم جانبی تقسیم بندی کرد.
  • این دسته از سوالات معمولا ذهن خریداران لوازم استخر و جکوزی را به خود مشغول می کند و ممکن است کمی در انتخاب محصولات مناسب شما را دچار سردرگمی کند .

با توجه به اینکه در استخر ها همواره رطوبت زیادی وجود دارد و تمامی مصالح و مواد ساختمانی به صورت همیشگی با رطوبت برخورد دارند، ممکن است که در گذر زمان دچار فرسودگی شوند و باعث خراب شدن محیط استخر شود. اما با به کار بردن رطوبت گیر ها می توان میزان رطوبت داخل محیط استخر را کاهش داد و این فرسودگی را کاهش داد و یا اینکه از فرسوده شدن مصالح ساختمانی جلوگیری کرد. همانگونه که اشاره کردیم؛ برای خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر می توان به نمایندگی های مربوطه که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه کرد. این نمایندگی ها معمولا به شکلی فعالیت می کنند که علاوه بر فروش تجهیزات و لوازم استخر، خدمات مربوط به نصب را نیز با مشتریان ارائه می دهند.

۳. تجهیزات گرمایشی استخر :

معرفی تجهیزات استخر | alomohandes

را ارائه میکند از این رو قیمت انواع لوازم استخر بسیار پایین و مقرون به صرفه می باشد. از دیگر مواردی که هنگام ساخت و طراحی استخر ها باید به آن توجه کرد، نحوه ساخت است. به شکلی که باید توجه داشت که استخر ها را بر اساس اصول و کاملا بهداشتی طراحی کرد. این دسته از تجهیزات مربوط به استخر ها به عنوان قلب تجهیزات استخر یاد می شود. به شکلی که آب رسانی تمام قسمت های مربوط به استخر به عهده این دستگاه است. برای خرید حضوی لوازم استخر به آدرس تهران، خیابان سعدی، روبروی بانک ملی، مجتمع تجاری سعدی، طبقه پنجم، واحد 508 مراجعه کنید.

اما با گذشت زمان و ساخت وسایل پیشرفته، استخر ها حالت پیشرفته تری نیز به خود گرفتند و ساختار مدرن تری را به خود گرفتند. علاوه بر این در هنگام ساخت استخر ها سعی شده است که از مصالح و تجهیزاتی استفاده شود که به استخر ها حالتی پیشرفته تر بدهد. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ تجهیزات جانبی دیگری نیز وجود دارند که می توان از آن ها در استخر ها استفاده کرد. استفاده از این تجهیزات بر اساس سلیقه افراد و همچنین کاربردی که استخر ها می توانند داشته باشند متفاوت است.

جت پمپ جکوزی

سپس توسط یک فیلتر آشغال های آن را دریافت کرده که از سیستم گرمایش عبور کرده و گرم می کند. با محوطه سازی مدرن و لوکس از با کیفیت ترین تجهیزات جهت سیستم های تصفیه و گرمایش استخر و جکوزی ( استخر های روباز و بسته ) و همچنین استخر های حرفه ای ، درمانی و بی انتها است . در زیر این متن کلیه اقلام و لوازم مورد نیاز انواع استخر , سونا , جکوزی و اسپا موجود است و با کلیک بر روی هر تصویر میتوانید مشخصات فنی انواع لوازم استخر سونا و جکوزی و اسپا را مشاهده و خریداری نمایید. همچنین برای اطلاع از مراحل ساخت یک استخر خانگی میتوانید اینجا کلیک نمایید. برای ساخت جنس بدنه پمپ تصفیه استخری باید از ماده ای استفاده شود تا مقاومت بسیار بالایی در برابر کلر و مواد شیمیایی دیگر داشته باشد. جنس بدنه چدنی دارای مقاومت پایین تری می باشد و مناسب بکارگیری برای بدنه پمپ نمی باشد.