مفتول مسی لیست قیمت سیم مفتول مسی به روز و آنلاین | fouladgostar

از دیگر انواع سیم مسی می توان به؛ سیم مسی گرد، نیمه افشان، افشان و تخت اشاره کرد. علت این امر به رسانایی الکتریکی بالای فلز مس در عین برخورداری از قیمت مناسب آن بر می گردد. در ضمن فلز مس و از این جهت سیم مسی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است که کاربرد آن در صنایع الکتریکی را بسیار گسترده کرده است. با این حال، اثبات شده که روش دوم (استفاده از عوامل کاهنده اکسیژن) به نوعی پیچیده بوده و در اغلب موارد باعث نوساناتی در کیفیت محصول خواهد شد. علت این امر آن است که برای اکسیژن زدایی مس به نحو موثر، اطلاع از مقدار دقیق اکسیژن محلول در مذاب الزامی است تا به این ترتیب امکان افزودن مقدار کافی از عامل کاهنده اکسیژن به درون کارخانه مفتول مذاب فراهم شود.

شرکت افلاک خراسان و ارائه بهترین سیم‌ها به مشتریان

سیم مفتول های مسی در صنایع مختلف بسیار پر کاربرد هستند، در ادامه با برخی از آن ها آشنا خواهیم شد. وجود روکش باعث بالاتر رفتن مقاومت و قطر آن ها نسبت به مفتول های معمولی شده است.روکش سیم مفتول های مسی را در انواع رنگ های مختلف و در کلاف های با متراژ بالا میسازند. این نوع از مفتول مسی ۸ میلیمتری تولیدی صنایع مس کاوه، از ضایعات مس بازیافت شده و پس از طی فرآیندهای شارژ، تصفیه و ریخته‌گری، تولید می‌شود. از نوع نرم می باشد که برای تولید سیم های افشان ( بدلیل نیاز به تابندگی و به طبع انعطاف پذیری بالا ) استفاده می شود. مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی از جمله ، ASTM ، ISO  و EN هستند. چندین آزمایش و بازرسی انجام می گیرد تا کیفیت این مفتول ها  بررسی شود.

این نوع مفتول مس، از ضایعات مس، بازیافت شده و پس از طی فرآیندهای شارژ، تصفیه و ریخته‌گری، تولید می‌شود

شرکت افشارنژاد خراسان یکی از بهترین شرکت ها در زمینه تولید انواع سیم و کابل به خصوص سیم مسی مفتولی و روکشدار است. محصولات این شرکت بسیار باکیفیت هستند و موفق به دریافت تمامی استانداردها از جمله ISIRI ایران و IEC 227 اروپا شده اند. این سیم ها از سطح مقطع 1 الی 10 متر مربع را شامل می شوند. قیمت سیم مفتول مسی به عوامل زیادی همچون قیمت روز مس، سطح مقطع، نوع روکش، استاندارد و کیفیت سیم، برند و شرکت سازنده بستگی دارد. پیش از خرید این تجهیزات باید به مواردی همچون کاربرد سیم توجه کنید تا بتوانید سیم مفتولی مناسب با کار خود خریداری کنید.

  • مس موجود در این آلیاژ سبب بهبود ویژگی سخت‌کنندگی را دارد.
  • خرید سیم مفتول با هادی مسی طبق استاندارهای گفته شده در دو سطح مقطع متفاوت تهیه می‌شود.
  • در این کانال ما سعی داریم  کاملترین فیلم های آموزشی کشاورزی و دامپروری و فرایند های کسب و کار  ، و خبرهای مهم مربوطه را برای شما کاربر گرامی جمع آوری کنیم.
  • خرید سیم مفتول با هادی مسی با عایق PVC کمک می‌کند تا در محیط‌های مختلف از جمله داخل ساختمان و مصارف صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.
  • برخی از خواص شیمیایی و فیزیکی که مس را بعنوان یک انتخاب مطلوب مطرح می‌کنند شامل هدایت الکتریکی و حرارتی، شکل‌پذیری، مقاومت به خوردگی و قابلیت لحیم‌کاری و جوشکاری هستند.

در ابزار آلات دو نوع سیم مفتول وجود دارد، سیم مفتول با هادی آلومینیومی و سیم مفتول با هادی مسی. در تعریفی ساده می‌توان گفت سیم مفتول یک سیم خشک و تک رشته‌ای است که هادی به کار رفته در آن از جنس فلز مس است. خرید سیم مفتول با هادی مسی به دلایل مختلفی صورت می‌گیرد، منتها عمدتاً به منظور سیم کشی داخلی در محل‌های خشک و همچنین جهت نصب ثابت در فرمان مدارهای الکتریکی به کار گرفته می‌شود. افلاک الکتریک علاوه بر سیم مفتول با هادی مسی، اقدام به تولید سیم مفتول آلومینیومی نیز کرده که میتوانید با مراجعه به صفحه خرید سیم مفتول آلومینیومی اقدام به خرید این محصول نمایید.

فروش سیم و کابل عمده

برای خرید سیم مفتول با هادی مسی و آگاهی از قیمت آن می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید. مفتول مسی، مانند سایر محصولات مفتولی دیگر، فاکتورهای متعددی برای قیمت دارد. بهتر است قبل از خرید مفتول مسوار، با قیمت فروش آن و عوامل تاثیرگذار آشنا شوید تا یک خرید مطمئن داشته باشید.

مفتول مسی لیست قیمت سیم مفتول مسی به روز و آنلاین | fouladgostar