نشریه گردشگری شهری

بدیهی است مابه‌التفاوت هزینه‌ها پس از تعیین نرخ جدید، در مراحل بعدی از نویسندگان محترم دریافت خواهد شد. یکی دیگر از اقامتگاه‎‌ها، هتل آپارتمان بوده که ترکیبی از هتل و آپارتمان است. اکثرا افرادی که اقامت‌های طولانی مدنظرشان باشد، برای صرفه جویی در هزینه‎‌های سفر این نوع اسکان را انتخاب می‎‌کنند چراکه؛ علاوه‌بر کاهش هزینه، می‌توانند آشپزی کنند و در مکانی شبیه به خانه سکونت داشته باشند. اگر دوست دارید در محیط شهری باشید و ترجیحا به اندازه هتل هزینه نکنید، هتل آپارتمان‌ها بهترین گزینه برای شما است.

دور دنیا با یک کلیک، آرزویی بود که امروزه از مرحله واقعیت به حقیقتی غیرقابل انکار مبدل شده‌است. بااستفاده از تور مجازی کاخ موزه‌ها، اماکن باستانی جهان می‌توان به دنیایی اطلاعات متنی و تصویری از نمادهای تاریخ باستان دست یافت. این قبیل تورها به کمک تصاویر ویدئویی و عکس‌های سه‌بعدی چشم‌اندازهای زیبایی را از محل سفر نشان می‌دهند تا تمایل افراد برای انجام این مسافرت افزایش یابد که در مطلب معرفی تور مجازی به صورت کامل به آن پرداختیم. مجریان تورهای مجازی معمولاً عکس‌های روی اینترنت را بسیار باکیفیت و با تمام جزئیات آن مکان به نمایش می‌گذارند.

نویسندگان محترم می‌توانند برای مشابهت‌یابی از سامانه سمیم‌نور (کلیک کنید) برای ارسال گزارش مشابهت‌یابی به فصلنامه استفاده کنند. نویسندگان محترم دقت کنند که حتما باید گزارش PDF مشابهت‌یابی را که از مستقیما مشابهت‌یاب دریافت می‌‌کنند به فصلنامه ارسال نمایند. لازم به توضیح است  این نشریه برای مراحل مختلف دریافت تا انتشار مقالات از نویسندگان محترم هزینه دریافت می‌کند. برای اطلاع از میزان و مراحل پرداخت هزینه‌ها، به بخش هزینه‌های انتشار مقاله مراجعه نمایید.

البته این نوع گردشگری از سده‌های قبل نیز در نقاط مختلف جهان رواج داشته‌است. در این نوع گردشگری بازدید کنندگآن به نقاط و مکانهایی مسافرت می‌کنند که معتقد هستند ناجی بشریت ارتباطی با آن نقاط داشته یا دارد. این اصطلاح برای اولین بار در مقاله ای به همین عنوان در نشریه ای[۱۴] در بلژیک معرفی گردیده‌است. با توجه به حجم بالای مقالات دریافتی و نیز تصمیم هیات تحریریه محترم مجله خواهشمند است از ارسال همزمان چندین مقاله با نویسندگان مشترک به دفتر مجله خودداری بفرمایید.

نشریه با استفاده از سامانه مشابهت یابی(سمیم نور) اقدام به همانندجویی مقالات کرده و مقالاتی با همانندی حداکثر15 درصد را می‌پذیرد. گفتنی است، علاوه‌بر مسافران با شرایط خاص، کارکنان شرکت‌های هوایی نیز از این نوع هتل‎‌ها استفاده می‎‌کنند. در نتیجه می‎‌توان گفت، این مدل از هتل‎‌ها، مزایای خود را دارند و اکثرا برای مسافرانی که پروازشان توقف دارد یا کنسل شده و به زمان دیگری تغییر پیدا کرده، مناسب است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار