نکات جالب درباره طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن دکوراسیون داخلی و معماری آرکا نوژا | معماری نواز

1) در طراحی دکوراسیون داخلی منزل با یک تخصص و حرفه مواجه هستیم که حتما نیاز به مطالعه، شناخت رنگ، شناخت روش‌های استفاده از برنامه‌ریزی‌های دقیق، شناخت برنامه ترسیم، شناخت پارچه‌ها، شناخت متدهای مناسب طراحی با رایانه و … این افراد حرفه‌ای و متخصص، اغلب در طراحی معماری ساختمان و همچنین طراحی‌های داخلی فعالیت می‌نمایند. کاربران در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فقط با سطح ظاهر یک فضای خاص سر و کار دارند. هماهنگ سازی، تناسب، ایجاد فضای گرم، ترکیب رنگی آرام، استفاده بهینه از فضای خانه، وسایل مناسب و خاص و… همگی این موارد در کنار هم باعث ایجاد یک طراحی منحصر به فرد برای منزلتان می شود. حال با اگر شما نتوانید ایده مناسب را برای چیدمان دکوراسیون داخلی منزلتان دهید شادی و نشاط از خانه شما دور می شود. به همین منظور شرکت طراحی دکوراسیون داخلی سفید آمده است تا شادی و نشاط را همراه با دلگرمی به خانه ها شما بیاورد.

در دکوراسیون داخلی چه موضوعات و عناصری نقش دارند؟

ایشون انسان بسیار محترم و خوش اخلاقی هستند و در کارشون هم بسیار دقیق می‌باشند و اگر من باز هم کار کابینت داشته باشم ترجیح میدهم با ایشان قرار داد ببندم. مبل راحتی به نوعی از کاناپه گفته می شود که به صورت دو نفره ، سه‌ نفره و بیشتر ساخته می شود. در بدنه این مبلمان معمولا از چوب استفاده نمی شود و دارای پایه‌های کوتاه و دسته‌های پهن می&zwn.. مؤسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان، با اخذ مجوز قطعی به شماره ۲۲/۶۰۷۴ از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با مدیریت میثم شکری ساز آغاز کرد. مأموریت اصلی این مؤسسه، برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای درحوزه مدیریت است. در صورتی که دانش و مهارت کافی پیرامون این مسئله داشته باشید، می توانید یک چیدمان حرفه ای و اصولی خلق کنید.

دیدن عکس چه کمکی به دیدگاه  شما جهت طراحی دکوراسیون می کند؟

هم ویژگی‌های ساختاری و هم مبلمان اتاق می‌توانند خطوطی را ایجاد کنند که عمیقا بر حس شما از معماری و ساختمان فضا تأثیر می‌گذارد. طراحی داخلی هنر دکو به سرعت سبب افزایش توانگری، زیبایی، فریبندگی و شفافیت می شود. در صورتی که به سبک زرین و جواهر مانند تمایل دارید، این سبک طراحی دهه ی ۱۹۲۰ می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. ترکیب عناصر ساحلی و خانه های ساحلی به شکلی جدید و فوق العاده فضای یک اتاق را منسجم می سازد. فضایی سفید همیشه اتاق ها را بزرگ تر و تمیزتر نشان می دهد و افزودن رنگ سیاه به آن بُعد می دهد. آوانگارد یکی از جوان ترین گرایش های سبک دکوراسیون است که در آغاز قرن بیستم ظاهر شد.

  • نقوش و طرح‌های تزئینی در همه جا از کاغذدیواری گرفته تا پرده و روکش مبلمان دیده می‌شود.
  • برای مثال، در یک دکوراسیون مدرن، می‌توان از ترکیب چوب و کوارتزیت یا سنگ مرمر یک دکوراسیون شیک اجرا کرد.
  • رنگ‌های مورداستفاده در سبک آمریکایی شامل قرمز، سفید، آبی، سبز و همچنین رنگ‌های صورتی و بنفش می‌باشد.
  • سبک پیشرفته از سبک های دکوراسیون تک‌رنگ بارنگ‌های تضعیف‌شده‌ی سیاه، سفید و خاکستری است.
  • رنگ های روشن و الهام گرفته از اقیانوس مثل آبی ها، سبزها و هلویی سیر را انتخاب کنید.

از طرفی از آنجا که مرحله مدلینگ کردن یا همان تری دی که با نرم افزار طراحی دکوراسیون داخلی انجام می گیرد. پروسه زمان بری است، بهتر است یک کار بدون نقص انجام شده باشد تا نیاز به دوباره کاری نباشد. سبک دکوراسیون داخلی ایران باستان بیشتر نگاه به دوران هخامنشی دارد.

نکات جالب درباره طراحی دکوراسیون پذیرایی مدرن دکوراسیون داخلی و معماری آرکا نوژا | معماری نواز

در آخر، طرح برای ایجاد احساس و سبکی مناسب برای اتاق نشیمنتان مهم ترین عامل است. همچنین میتوانید با تیم طراحان دکوراسیون داخلی AEkala.com ارتباط برقرار کنید تا در رابطه با هرگونه سوال و یا تغییرات مورد نیاز خود در دکوراسیون داخلی به رایگان راهنمایی کسب نمایید. با ایجاد ترکیبی از نقاشی ها، تغییری به دیوارهای اتاق نشیمن خود بدهید. می توانید اندازه های مختلف را با هم ترکیب کنید و اگر می خواهید جلوه ای منظم داشته باشد، به دنبال تقارن باشید و فریم های هم رنگ را انتخاب کنید. همچنین میتوانید به پست ما در خصوص طراحی دیوار مراجعه نمایید.

چیدانه یک فروشگاه یا شرکت طراحی دکوراسیون نیست!