کدام ارزهای دیجیتال آینده بهتری برای سرمایه گذاری دارند؟ پرشین الیت | نی نی سایت

کدام ارزهای دیجیتال آینده بهتری برای سرمایه گذاری دارند؟ پرشین الیت | نی نی سایت

در حال حاضر، این توکن با قیمت حدود ۶۶ دلاری خود، تنها در بازارهای IOU قابل معامله است و امکان انتقال آن به صرافی‌ها وجود ندارد. با این حال، توسعه‌دهندگان اتریوم اثبات کار برای پیشبرد برنامه‌های خود سخت کار می‌کنند. این گروه متشکل از ۶۰ توسعه‌دهنده ا‌ست که توسط یک ماینر چینی رهبری می‌شوند. شرکت استخراج «بیت ماینینگ»، علی‌رغم هشدار بورس نیویوک در بیانه‌ای به سرمایه‌گذاران خود گفته است که نباید نگران قیمت فعلی سهام این شرکت باشند.

سیتی بانک: نرخ تورم بریتانیا به ۱۸.۶درصد خواهد رسید

هیچ کس نباید به دارایی های دیجیتال به عنوان یک سرمایه گذاری امن نگاه کند، اما بیت کوین ارزی است که عملکرد آن در بلند مدت نشان داده می تواند وفاداری دارندگان را حفظ کند. اخیرا با کاهش درخشش کوین های پرهیاهو و میم کوین ها، تسلط بیت کوین بر بازار افزایش یافته است. اگرچه بیت کوین بیشتر سال جاری را زیر سطح دلار بوده است، اما برترین ارز دیجیتال جهان همچنان بهترین ارز برای سرمایه گذاری و کسب سود در آینده به شمار می آید. اگرچه هنوز این صنعت راه زیادی برای رشد و تکامل پیش رو دارد، نگرانی‌های زیادی پیرامون این فناوری و ظرفیت آن برای ایجاد اختلال در سیستم‌های مالی سنتی وجود دارد.

روسیه ظرفیت استخراج ارز دیجیتال خود را افزایش می‌دهد

بر اساس گزارش روزنامه ساوث چاینا مورنینگ پست، کلاه‌برداری‌های ارزهای دیجیتال یکی از رایج‌ترین جرائم سایبری در هنگ‌کنگ طی نیمه اول سال ۲۰۲۲ بوده است. تعداد نگران‌کننده این کلاه‌برداری‌ها را می‌توان به علاقه روزافزون ساکنان هنگ‌کنگ به ارزهای دیجیتال نسبت داد. گزارش مالی سالانه لورن بوبرت، نماینده جمهوری‌خواه کلورادو در مجلس نمایندگان نشان می‌دهد که این عضو کنگره، گزارش چندین تراکنش خرید ارزهای دیجیتال که در سال ۲۰۲۱ انجام شده را به موقع اعلام نکرده است. به گزارش مانی کنترل، بانک مرکزی هند در حال مذاکره با شرکت‌های فین‌تک و ۴ بانک بخش دولتی برای اجرای آزمایشی پروژه ارز دیجیتال ملی است که راه‌اندازی احتمالی آن برای اواخر سال ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده است.

همزمان با فهرست‌شدن شیبا اینو در صرافی بیت پوینت، میلیون‌ها شیبا به مشتریان هدیه داده می‌شود

گسلر همچنین گفت که کارکرد یک صرافی‌ ارزدیجیتال که به مشتریان خدمات سهام‌گذاری ارائه می‌کند، بسیار شبیه به سازوکار اعطای وام است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ادعا کرده است که تراکنش‌های شبکه اتریوم در این کشور انجام می‌شود، زیرا نودهای اعتبارسنج این شبکه بیش از هر کشور دیگری، در ایالات متحده متمرکز هستند. این ادعا مربوط به شکایتی علیه فروش توکن‌های اسپارکستر در یک استخر سرمایه‌گذاری توسط یان بالینا در سال ۲۰۱۸ است. با این حال،‌ دکتر آرون لین، پژوهشگر ارشد در مرکز نوآوری بلاک چین «RMIT»، گفته که توزیع نودهای اتریوم در مناطق مختلف تا حد زیادی به این پرونده بی‌ربط است. طبق داده‌های اترنودز، ۴۲.۵۶درصد از ۷٬۸۰۷ نود اتریوم در ایالات متحده مستقر حقایق را دریافت کنید هستند.

  • در حال حاضر بسیاری از افراد فکر می کنند که تمام ارزها قابل استخراج هستند که در واقع این طور نیست.
  • دوج کوین Dogecoin به لطف افراد مشهور و میلیاردرهایی مانند ایلان ماسک یک موضوع داغ بوده است.
  • وجود دارایی‌های منحصربه‌فرد به این معنی است که درسندباکس هم با توکن‌های غیر مثلی یا همان ان اف تی‌ها سر و کار داریم.
  • شروع کردن لیست بهترین ارزها برای سرمایه‌گذاری با «بیت کوین» با نماد BTC چندان جای تعجبی ندارد.

شرکت امنیت سایبری کسپرسکی در ۲۲ نوامبر (۱ آذر) گزارشی منتشر کرده که نشان می‌دهد وابستگی مذاکرات و پرداخت‌های باج‌افزار‌ها به بیت کوین کاهش یافته است. این گزارش استدلال می‌کند که گسترش قوانین ارزهای دیجیتال و فناوری‌های ردیابی، مجرمان سایبری را مجبور کرده تا برای انتقال پول به‌جای بیت‌کوین از روش‌های دیگری استفاده کنند. با این حال، کسپرسکی خاطرنشان کرد که حجم کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال همراه با پذیرش بیشتر این دارایی‌ها افزایش یافته است.